ДИРЕКТОР
АВСЕЕНКО ИГОРЬ МИХАЙЛОВИЧ
(0222) 65-75-32
ДЫРЭКТАР
АЎСЕЕНКА ІГАР МІХАЙЛАВІЧ
ЗАМЕСТИТЕЛЬ ДИРЕКТОРА
ПО УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЕ

РОМАШКЕВИЧ ОЛЬГА СЕРГЕЕВНА
(0222) 65-45-00
НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА
ПА ВУЧЭБНА-ВЫХАВАЎЧАЙ ПРАЦЫ

РАМАШКЕВІЧ ВОЛЬГА СЯРГЕЕЎНА
ЗАМЕСТИТЕЛЬ ДИРЕКТОРА
ПО ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЕ

РЫСЬКОВА СВЕТЛАНА ВАЛЕНТИНОВНА
(0222) 65-28-46
НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА
ПА ВЫХАВАЎЧАЙ ПРАЦЫ

РЫСЬКОВА СВЯТЛАНА ВАЛЯНЦІНАЎНА
ЗАМЕСТИТЕЛЬ ДИРЕКТОРА
ПО УЧЕБНО-МЕТОДИЧЕСКОЙ РАБОТЕ

ТИТОВА ОЛЬГА ЕВГЕНЬЕВНА
(0222) 65-28-46
НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА
ПА ВУЧЭБНА-МЕТАДЫЧНАЙ ПРАЦЫ

ЦІТОВА ВОЛЬГА ЯЎГЕНЬЕЎНА
ЗАМЕСТИТЕЛЬ ДИРЕКТОРА
ПО УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЕ (ТУРИСТСКО-КРАЕВЕДЧЕСКОЕ НАПРАВЛЕНИЕ)

СТРЕЛЬЦОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА
(0222) 72-80-69
НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА
ПА ВУЧЭБНА-ВЫХАВАЎЧАЙ ПРАЦЫ (ТУРЫСЦКА-КРАЯЗНАЎЧЫ КІРУНАК)

СТРАЛЬЦОВА НАТАЛЛЯ МІКАЛАЕЎНА
ЗАМЕСТИТЕЛЬ ДИРЕКТОРА
ПО УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЕ (ТЕХНИЧЕСКОЕ НАПРАВЛЕНИЕ)

СИЛИВАНОВА ЖАННА НИКОЛАЕВНА
(0222) 73-82-03
НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА
ПА ВУЧЭБНА-ВЫХАВАЎЧАЙ ПРАЦЫ (ТЭХНІЧНЫ КІРУНАК)

СІЛІВАНАВА ЖАННА МІКАЛАЕЎНА
ЗАМЕСТИТЕЛЬ ДИРЕКТОРА
ПО ХОЗЯЙСТВЕННОЙ РАБОТЕ

ДАШКЕВИЧ АЛЕКСАНДР ИВАНОВИЧ
(0222) 24-94-05
НАМЕСНІК ДЫРЭКТАРА
ПА ГАСПАДАРЧАЙ ПРАЦЫ

ДАШКЕВІЧ АЛЯКСАНДР ІВАНАВІЧ
ГЛАВНЫЙ БУХГАЛТЕР
КУБАШИНА ЛЮДМИЛА СЕРГЕЕВНА
(0222) 65-56-67
ГАЛОЎНЫ БУХГАЛТАР
КУБАШЫНА ЛЮДМІЛА СЯРГЕЕЎНА
БУХГАЛТЕРИЯ
(0222) 24-92-52; 65-27-09
БУХГАЛТЭРЫЯ
ОТДЕЛ КАДРОВ
(0222) 24-15-69
АДДЗЕЛ КАДРАЎ
ИНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧЕСКИЙ ОТДЕЛ
(0222) 65-67-58
ІНСТРУКТЫЎНА-МЕТАДЫЧНЫ АДДЗЕЛ
УЧЕБНАЯ ЧАСТЬ
(0222) 65-19-89
НАВУЧАЛЬНАЯ ЧАСТКА
ОТДЕЛ ПО ВЗАИМОДЕЙСТВИЮ
С ДЕТСКИМИ И МОЛОДЕЖНЫМИ ОБЩЕСТВЕННЫМИ ОРГАНИЗАЦИЯМИ
(0222) 63-65-76
АДДЗЕЛ ПА ЎЗАЕМАДЗЕЯННІ
З ДЗІЦЯЧЫМІ І МАЛАДЗЁЖНЫМІ ГРАМАДСКІМІ АРГАНІЗАЦЫЯМІ
ОТДЕЛ ХУДОЖЕСТВЕННОГО ОБРАЗОВАНИЯ
(0222) 42-97-60
АДДЗЕЛ МАСТАЦКАЙ АДУКАЦЫІ
ОТДЕЛ ФИЗИЧЕСКОГО ВОСПИТАНИЯ
(0222) 65-44-33
АДДЗЕЛ ФІЗІЧНАГА ВЫХАВАННЯ
ОТДЕЛ ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
(0222) 65-35-45
АДДЗЕЛ АДУКАЦЫЙНАЙ ДЗЕЙНАСЦІ
ОТДЕЛ КУЛЬТУРНО-МАССОВОЙ РАБОТЫ
(0222) 65-33-16
АДДЗЕЛ КУЛЬТУРНА-МАСАВАЙ ПРАЦЫ
ОТДЕЛ «ШКОЛА РАЗВИТИЯ «СТУПЕНЬКИ»
(0222) 65-32-84
АДДЗЕЛ «ШКОЛА РАЗВІЦЦЯ «СТУПЕНЬКІ»
ОТДЕЛ «ТЕАТР-СТУДИЯ «РАДУГА»
(0222) 74-54-76
АДДЗЕЛ «ТЭАТР-СТУДЫЯ «РАДУГА»
НАУЧНО-ТЕХНИЧЕСКИЙ ОТДЕЛ
(0222) 73-80-82
НАВУКОВА-ТЭХНІЧНЫ АДДЗЕЛ
СПОРТИВНО-ТЕХНИЧЕСКИЙ ОТДЕЛ
(0222) 73-82-59
СПАРТЫЎНА-ТЭХНІЧНЫ АДДЗЕЛ
ОТДЕЛ ЭКОЛОГИЧЕСКОГО ВОСПИТАНИЯ
(0222) 74-13-92
АДДЗЕЛ ЭКАЛАГІЧНАГА ВЫХАВАННЯ
ОТДЕЛ КРАЕВЕДЕНИЯ И ПОИСКОВОЙ РАБОТЫ
(0222) 20-62-17
АДДЗЕЛ КРАЯЗНАЎСТВА І ПОШУКАВАЙ ПРАЦЫ
ОТДЕЛ ТУРИЗМА, СПОРТИВНОГО ОРИЕНТИРОВАНИЯ И ЭКСКУРСИЙ
(0222) 20-61-96
АДДЗЕЛ ТУРЫЗМУ, СПАРТЫЎНАГА АРЫЕНТАВАННЯ І ЭКСКУРСІЙ
ОТДЕЛ ПО ТЕХНИЧЕСКОМУ СОПРОВОЖДЕНИЮ ТЕАТРАЛЬНО-ЗРЕЛИЩНЫХ МЕРОПРИЯТИЙ
(0222) 79-03-01
АДДЗЕЛ ПА ТЭХНІЧНЫМ СУПРАВАДЖЭННІ ТЭАТРАЛЬНА-ВІДОВІШЧНЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ